-
My team and league
-
Countries
-
Africa
- Africa Cup Of Nations - Qualification - Preliminary
- Africa Cup Of Nations U17 - Play Offs
- Africa Cup Of Nations U20 - Qualification
- Africa Cup Of Nations U23 - Qualification
- Africa Cup: Group A
- African Championship Women - Qualification
- African Games
- African Nations Championship: Group A
- Caf Champions League - Qualification
- CAF Confederations Cup - Qualification
- Caf Super Cup
- Cecafa Clubs Cup
- Cosafa Championship U20 - Play Offs
- Cosafa Cup
- Olympic Games Women - Qualification
- WC Qualification Africa: Group A
- Albania
- Algeria
- andorra
- Angola
- antigua_&_barbuda
- Argentina
- Armenia
-
Asia
- Afc Asian Cup U23 - Qualification
- Afc Asian Cup Women U17
- Afc Asian Cup Women U20
- Afc Champions League
- Afc Championship U17
- Afc Championship U23 - Qualification
- AFC Cup
- Aff Championship U19
- Aff Championship U22 - Play Offs
- Asia: Aff Suzuki Cup - Play Offs
- Asia: Asian Cup Women - Qualification - First Stage
- Asia: East Asian Championship - Qualification - Second Stage
- Asian Cup Qualification: Group A
- Asian Cup Women
- Asian Games
- Cafa Nations Cup
- Eaff E-1 Football Championship
- Olympic Games Women - Qualification - Third Stage
- Saff Championship
- Southeast Asian Games
- Super Cup Uae / Qatar
- Super Shield Uae / Qatar
- Waff Championship
- Waff Championship U23
- World Cup - Qualification - Third Stage
-
Australia
- A-League
- Australia: W-League - Play Offs
- Brisbane Premier League
- Capital Premier League
- Capital Territory: Capital Territory
- Ffa Cup
- New South Wales: Regular Season
- Northern Nsw State League
- Northern NSW: Regular Season
- Northern Territory: Regular Season
- NPL Tasmania
- NPL Victoria
- Queensland: Queensland
- South Australian: South Australia
- Tasmania Northern Championship
- Tasmania Southern Championship
- Wa State League
- Western Australia: Regular Season
- Australia & Oceania
- Austria
- Azerbaijan
- Bahrain
- Bangladesh
- Barbados
- Belarus
- Belgium
- Belize
- Bermuda
- Bhutan
- bolivia
- bosnia
- Botswana
-
Brazil
- Acreano: 2nd Round
- Alagoano U20
- Amapaense
- Amazonense: Regular Season
- Baiano 2: Regular Season
- Baiano U20
- Brasileiro U20
- Brasileiro U23 - First Stage
- Brasileiro Women
- Brasiliense U20
- Brasiliense: Regular Season
- Campeonato Alagoano - First Stage
- Campeonato Baiano
- Campeonato Carioca - Taca Guanabara
- Campeonato Carioca 2 - First Stage
- Campeonato Catarinense - First Stage
- Campeonato Catarinense 2
- Campeonato Cearense
- Campeonato Gaucho
- Campeonato Goiano
- Campeonato Goiano 2
- Campeonato Maranhense
- Campeonato Matogrossense
- Campeonato Mineiro
- Campeonato Paraense - First Stage
- Campeonato Paraibano
- Campeonato Paraibano 2
- Campeonato Paranaense
- Campeonato Paulista
- Campeonato Pernambucano - Second Stage
- Campeonato Piauiense - First Stage
- Campeonato Potiguar - First Stage
- Campeonato Sergipano - First Stage
- Campeonato Sul-Matogrossense
- Capixaba: 1st Round
- Carioca 2
- Carioca 2: 3rd Phase - Group A
- Carioca C
- Carioca U20 - Taca Guanabara
- Catarinense 2
- Catarinense U20
- Cearense 2: Regular Season
- Cearense 3
- Cearense U20
- Copa Alagoas
- Copa Do Brasil
- Copa Do Brasil U20
- Copa Do Nordeste
- Copa do Nordeste: Regular Season - Group A
- Copa Espirito Santo - First Stage
- Copa Paulista - Play Offs
- Copa Rio
- Copa Rio U20
- Copa Santa Catarina
- Gaúcho 2: 1st Phase
- Goiano U20
- Matogrossense 2
- Mineiro 2: Promotion Round
- Mineiro U20
- Paraense B2
- Paraibano U20
- Paranaense 2: 2nd Phase
- Paranaense U20 - First Stage
- Paulista A2: Regular Season
- Paulista A3: Regular Season
- Paulista A4
- Paulista U20 - First Stage
- Pernambucano U20 - First Stage
- Recopa Catarinense
- Rondoniense: 2nd Phase
- Roraimense: 2nd Phase
- Sao Paulo Youth Cup
- Sergipano U20
- Serie A
- Serie B
- Serie C: Regular Season
- Serie D: Regular Season - Group 1
- Supercopa Do Brasil
- Tocantinense: Group Stage
- Verde
- Bulgaria
- Burkina Faso
- Burundi
- Cambodia
- Cameroon
- Canada
- Chile
- China
- Chinese Taipei
- Colombia
- concacaf
- Costa Rica
- Croatia
- Cuba
- Curacao
- Cyprus
- Czech Republic
- Denmark
- Dominicana
- DR Congo
- Ecuador
- Egypt
- El Salvador
-
England
- Championship
- Championship U23
- EFL Cup
- FA Cup
- Fa Trophy
- Fa Youth Cup
- Football League Trophy
- League One
- League Two
- Non League Div One: Isthmian North
- Premier League
- Premier League Cup
- Premier League U18
- Professional Development League
- Southern Premier League
- Vanarama National League
- Vanarama National League North
- Women'S Fa Community Shield
- Women'S League Cup - Play Offs
- Women’S Championship
- Women’S Fa Cup
- Women’S Super League
- Estonia
- eswatini
- Ethiopia
-
Eurocups
- All-Island Cup Women
- Baltic Cup
- Champions League
- Champions League Women
- Elite League U20
- Euro U21 - Qualification
- Euro Women - Qualification - League A
- Europa Conference League - Qualification
- Europa League - Play Offs
- European Championship
- Premier League International Cup
- Tipsport Malta Cup
- Uefa Youth League - Play Offs
- World Cup Women - Qualification
- Europe
- Faroe Islands
- Fiji
- Finland
- France
- Gabon
- Georgia
- Germany
- Ghana
- Gibraltar
- Greece
- Grenada
- Guadeloupe
- Guatemala
- Guinea
- Haiti
- Honduras
- Hong Kong
- Hungary
- Iceland
- India
- Indonesia
- International games
- Iran
- Iraq
- Ireland
- Israel
- Italy
- Ivory Coast
- Jamaica
- Japan
- Jordan
- Kazakhstan
- Kenya
- Kosovo
- Kuwait
- Kyrgyzstan
- Laos
- Latvia
- Lebanon
- Lesotho
- Liberia
- Libya
- Liechtenstein
- Lithuania
- Luxembourg
- Macao
- Macedonia
- Malawi
- Malaysia
- Maldives
- Mali
- Malta
- Mauritania
- Mauritius
- Mexico
- Moldova
- Mongolia
- Montenegro
- Morocco
- Myanmar
- Nepal
- Netherlands
- New Zealand
- Nicaragua
- Nigeria
-
North and Central America
- Concacaf Nations League - Qualification
- Campeones Cup
- Caribbean Club Championship
- Caribbean Club Shield
- Central American & Caribbean Games
- Concacaf Champions League - Play Offs
- Concacaf Championship U17 - First Stage
- Concacaf Championship Women U17
- Concacaf Championship Women U20
- Concacaf Nations League - League A
- Gold Cup - Qualification
- Leagues Cup
- North & Central America: Concacaf League
- Olympic Games - Qualification
- Northern Ireland
- north_macedonia
- Norway
- Oman
- Pakistan
- Palestine
- Panama
- Paraguay
- Peru
- Philippines
- Poland
- Portugal
- Qatar
- Republic of the Congo
- Romania
- Russia
- Rwanda
- San Marino
- Saudi Arabia
- Scotland
- Senegal
- Serbia
- Singapore
- Slovakia
- Slovenia
- Somalia
- South Africa
- South Africa
- South Africa
- South America
- South Korea
- Spain
- Sudan
- Surinam
- Sweden
- Switzerland
- Syria
- Tajikistan
- Tanzania
- Thailand
- Togo
- Trinidad and Tobago
- Tunisia
- Turkey
- Turkmenistan
- Uganda
- Ukraine
- United Arab Emirates
- United Arab Emirates
- United Arab Emirates
- Uruguay
- USA
- Uzbekistan
- Venezuela
- Vietnam
- Wales
-
World
- Confederations Cup: Group A
- Algarve Cup (Women)
- Arab Cup U20
- Club Challenge
- Club Friendly
- Copa Sudamericana
- Cotif Tournament
- Emirates Cup
- Fifa Arab Cup - Qualification
- FIFA World Cup
- Friendly International
- Friendly International (Women)
- Kirin Cup (Japan)
- Maurice Revello Tournament
- Mediterranean Games
- Olympic Games - Qualification - Promotion
- Pan American Games
- Premier League Asia Trophy
- Viareggio Cup
- World Cup U17
- World Cup U20
- World: Arab Club Champions Cup
- World: Club Friendly Women
- World: Islamic Solidarity Games - Play Offs
- World: World Cup Women U17 - Play Offs
- World: World Cup Women U20 - Play Offs
- Yemen
- Zambia
- Zimbabwe
-
Africa
-
News
ЦСКА примет «Зенит» 20 июня. Опубликован календарь оставшихся туров РПЛ
Пресс-служба РПЛ опубликовала расписание оставшихся восьми туров.
23-й тур
19 июня 18:00 — «Крылья Советов» – «Ахмат».
19 июня 20:00 — «Сочи» – «Ростов».
20 июня 14:00 — «Урал» – «Рубин».
20 июня 16:30 — «Арсенал» – «Спартак».
20 июня 19:00 — ЦСКА – «Зенит».
21 июня 15:00 — «Уфа» – «Тамбов».
21 июня 17:30 — «Локомотив» – «Оренбург».
21 июня 20:00 — «Краснодар» – «Динамо».
Четвертьфинал Кубка России: 23-25 июня.
24-й тур
26 июня 18:00 — «Ахмат» – «Сочи».
26 июня 20:30 — «Зенит» – «Крылья Советов».
27 июня 14:00 — «Оренбург» – «Краснодар».
27 июня 16:30 — «Спартак» – «Уфа».
27 июня 17:30 — «Рубин» – «Локомотив».
27 июня 19:00 — «Динамо» – ЦСКА.
27 июня 20:00 — «Ростов» – «Арсенал».
28 июня 16:30 — «Урал» – «Тамбов».
25-й тур
30 июня 18:00 — «Локомотив» – «Крылья Советов».
30 июня 20:30 — ЦСКА – «Спартак».
1 июля 15:00 — «Оренбург» – «Урал».
1 июля 15:00 — «Уфа» – «Рубин».
1 июля 17:30 — «Тамбов» – «Зенит».
1 июля 17:30 — «Арсенал» – «Ахмат».
1 июля 20:00 — «Ростов» – «Краснодар».
1 июля 20:00 — «Сочи» – «Динамо».
26-й тур
4 июля 16:30 — «Динамо» – «Арсенал».
4 июля 18:30 — «Крылья Советов» – «Ростов».
4 июля 18:30 — «Спартак» – «Тамбов».
4 июля 20:30 — «Ахмат» – ЦСКА.
4 июля 20:30 — «Локомотив» – «Сочи».
5 июля 16:30 — «Уфа» – «Урал».
5 июля 18:30 — «Рубин» – «Оренбург».
5 июля 20:30 — «Краснодар» – «Зенит».
27-й тур
7 июля 18:30 — «Тамбов» – «Ахмат».
7 июля 20:30 — «Арсенал» – «Крылья Советов».
8 июля 16:00 — «Оренбург» – ЦСКА.
8 июля 18:00 — «Зенит» – «Сочи».
8 июля 20:30 — «Ростов» – «Уфа».
8 июля 20:30 — «Спартак» – «Локомотив».
9 июля 17:00 — «Урал» – «Динамо».
9 июля 20:30 — «Рубин» – «Краснодар».
28-й тур
11 июля 16:00 — «Арсенал» – «Тамбов».
11 июля 18:30 — «Ахмат» – «Зенит».
11 июля 20:30 — «Сочи» – «Спартак».
12 июля 14:00 — «Оренбург» – «Ростов».
12 июля16:30 — «Локомотив» – «Уфа».
12 июля 18:30 — «Динамо» – «Крылья Советов».
12 июля 18:30 — ЦСКА – «Рубин».
12 июля 20:30 — «Краснодар» – «Урал».
29-й тур
15 июля 16:00 — «Урал» – «Арсенал».
15 июля 16:00 — «Крылья Советов» – «Краснодар».
15 июля 18:00 — «Рубин» – «Ростов».
15 июля 18:00 — «Спартак» – «Ахмат».
15 июля 20:30 — «Локомотив» – ЦСКА.
15 июля 20:30 — «Зенит» – «Оренбург».
16 июля 18:00 — «Уфа» – «Динамо».
16 июля 20:30 — «Тамбов» – «Сочи».
Полуфиналы Кубка России: 18-19 июля.
30-й тур
22 июля 19:00 — «Ростов» – «Зенит».
22 июля 19:00 — «Краснодар» – «Ахмат».
22 июля 19:00 — ЦСКА – «Тамбов».
22 июля 19:00 — «Динамо» – «Оренбург».
22 июля 19:00 — «Рубин» – «Спартак».
22 июля 19:00 — «Крылья Советов» – «Сочи».
22 июля 19:00 — «Уфа» – «Арсенал».
22 июля 19:00 — «Урал» – «Локомотив».
Финал Кубка России: 25 июля.